.

.

Maska przeciwsmogowa ReSpimask - Dla kobiet w ciąży

39,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Maska przeciwsmogowa ReSpimask dla kobiet w ciąży

Dla kobiet w ciąży bardzo ważne jest, aby jej dziecko rozwijało się w najlepszych warunkach. Powietrze, którym oddycha kobieta w ciąży również jest ważne! Jeśli kobieta w oddycha bardzo zanieczyszczonym powietrzem, może dojść do nieprawidłowego rozwoju dziecka. Zadbaj o odpowiednie powietrze dla siebie i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.

Chroń siebie i najbliższych przed zanieczyszczeniami powietrza

Maska przeciwsmogowa ReSpimask jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, które:
- przebywają w miejscach, gdzie powietrze jest zanieczyszczone
- pracują w środowiskach zanieczyszczonych lub środowiskach zagrożenia wirusowego (szpitale / kliniki, itp) 
- są uczulone na pyłki i inne alergeny wziewne 
- mają osłabiony system odpornościowy 
- chcą uniknąć dymu/smogu/zapachu spowodowanego wdychaniem pyłu zawieszonego 
- chcą uniknąć wdychania substancji chemicznych i kurzu

Jak działa maska przeciwsmogowa ReSpimask® dla kobiet w ciąży? 

Maski ReSpimask dla kobiet w ciąży posiadają membranę z nanowłókna, która zatrzymuje szkodliwe bakterie i wirusy, ale także roztocza, kurz i pyłki. Maska ReSpimask dla kobiet w ciąży chroni przed zanieczyszczeniami powietrza, alergenami i wirusami (grypa).

wirusy.pngchron-siebie.png

Poczuj różnicę z każdym oddechem!
Właściwości mechaniczne membrany z nanowłókien nie mają sobie równych! Może zatrzymać nawet najmniejsze szkodliwe cząsteczki nie korzystając przy tym z żadnych środków chemicznych czy też srebra. Struktura membrany zapewnia jednocześnie maksymalną ochronę i swobodny oddech. ReSpimask posiadają unikalny kształt, który dopasowuje się do kształtu twarzy. Dzięki małemu przylepnemu paskowi pozostaje na swoim miejscu przez cały czas użytkowania.

CECHY

- oddzielnie zapakowana 
- do pojedynczego wykorzystania, ale w zależności od sytuacji mogą być ponownie wykorzystane. 
- przylepny pasek dla lepszego mocowania
- nie powodują zaparowania okularów
- lekkość i wydajność w jednym

JAK UŻYWAĆ MASKI RESPIMASK
1. Wyjmij maskę z opakowania i usuń wkładkę zabezpieczającą (p).
2. Zdejmij papier ochronny z paska z klejem.
3. Umieść środkową część maski z klejem na mostku nosa w celu umieszczenia ich na skórze. (Klej jest antyalergiczny i zbadany dermatologicznie, nie występuje ryzyko irytacji. Pasek z klejem zapewnia idealne przyleganie maski do twarzy).
4. Umieść pętle za uszami.
5. W przypadku, gdy chcesz ponownie użyć maskę, włóż wkładkę zabezpieczającą (p), która zapobiegnie sklejeniu się taśmy klejącej.
6. Przechowuj ją w czystym i suchym miejscu.

Bez-nazwy-3.png

OSTRZEŻENIE
Nie pożyczaj maski innym. Maskę przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Aby osiągnąć możliwie najlepsze dopasowanie, nie nakładaj makijażu. Zarost może zmniejszyć przyczepność maski, a tym samym zmniejszyć jej właściwości ochronne. Nie stosuj maski przeciw gazom, dymom i substancjom lotnym. Dzieci mogą korzystać z maski tylko pod nadzorem rodziców/opiekunów. Wielokrotne stosowanie maski jest zalecane tylko w przypadku wykorzystania maski przeciw alergenom (pyłki, kurz itp.) i zanieczyszczeniom powietrza (smog, latający popiół). Jeśli używasz maski, jako ochronę przed wirusami i bakteriami, należy zawsze użyć nowej maski po zdjęciu pierwszej (jeśli maska jest niewłaściwie przechowywana poza oryginalnym opakowaniem, istnieje ryzyko skażenia). Data ważności: 10 lat od daty produkcji wydrukowanej na opakowaniu.


42 Przedmioty