.

.

Maska Przeciwsmogowa - Szara do 50h użytkowania

35,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

MASKA DO 50h UŻYTKOWANIA

Maska doskonale sprawdza się w warunkach zanieczyszczonego powietrza.  Zaawansowany filtr nie przepuszcza niebezpiecznych dla zdrowia pyłów PM 10 i szczególnie groźnych PM 2,5. Maska jest antybakteryjna i pyłoszczelna. Jej budowa pozwala na wygodne użytkowanie, które nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Idealnie sprawdza się na spacery lub podczas niewielkiej aktywności fizycznej. Maska posiada jednokierunkowy zawór umożliwiający transportowanie dwutlenku węgla i pary wodnej na zewnątrz maski. Ruchomy nosek umożliwia dopasowanie maski do twarzy i maksymalizację filtracji powietrza, dzięki czemu maska nie przepuszcza zanieczyszczonego powietrza.


Uwaga - MASKA DO 50h UŻYTKOWANIA oznacza, iż nie posiada wymiennych filtrów. Można użytkować ją do momentu, w którym oddech jest swobodny i nieutrudniony. Najczęściej jest to około 50 godzin ciągłego użytkowania w zanieczyszczonym powietrzu.

Cechy:
- wygodna i lekka konstrukcja zaczepiana na uszy
- jeden filtr
- jednokierunkowy zawór
- rozmiar 13,5*12,5 cm

Maska przeciwsmogowa <50h Szara to idealne rozwiązanie dla osób, które za niewielką cenę chcą chronić swoje zdrowie podczas zakupów, spaceru lub powrotu z pracy.

maska przeciwsmogowa uniwersalna moro

Dobrej jakości maska przeciwsmogowa to dziś niezbędnik każdego, kto chce zadbać o zdrowie swoje i całej rodziny. To skuteczny sposób na ochronę przed wdychaniem bardzo niebezpiecznych pyłów i toksycznych substancji zawartych w smogu.

Maska przeciwsmogowa dostępna jest w ciekawych i modnych wzorach.

9 Przedmioty